img

کاهش رتبه الکسا سایت شما

ایران باکس با بهره گیری از روش های مطمئن و کاملا کاربردی رتبه الکسا سایت شما را در کمترین زمان و با کمترین هزینه کاهش می دهد و باعث افزایش ترافیک سایت شما و در نتیجه پیشرفت کاری شما می شود.

مشاهده بیشتر
img

کسب در آمد در منزل

ایران باکس روش های مختلفی برای کسب درآمد کابران خود در منزل فرآهم آورده است. روش هایی نظیر کسب درآمد از طریق جستجو, کسب درآمد از طریق کلیک روی آگهی, کسب درآمد از طریق انجام کار و...

مشاهده بیشتر
img

افزایش رتبه گوگل

ایران باکس با جدیدترین نوع تبلیغات گوگل که کاملا منحصر به ایران باکس می باشد ورودی گوگل سایت شما را در کمترین زمان و با کمترین هزینه ممکن با کلمه کلیدی خاص شما افزایش می دهد و باعث می شود رتبه سایت شما در گوگل افزایش یافته و به صفحات اول گوگل آمده و در نتیجه تجارت و کسب و کار شما موفق شود.

مشاهده بیشتر

سرویس های ایران باکس

امروزه تبلیغات در دنیای مجازی از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد و میتواند گفت این نوع تبلیغات سرنوشت استارت آپ ها را در چند روز عوض می کند. ایران باکس مفتخر می باشد توانسته است روش های مختلف تبلیغات را برای شما فراهم آورد.

کاهش رتبه الکسا

ایران باکس با بهره گیری از روشی جدید و دقیق اقدام به کاهش رتبه الکسا سایت شما در کمترین زمان و با کمترین هزینه می نماید.

افزایش رتبه گوگل

برای اولین بار در جهان ایران باکس با روشی کاملا جدید و کارآمد با هزینه ای ناچیز و در زمانی کوتاه رتبه سایت شما را در گوگل افزایش می دهد.

فروشگاه

اسپانسر ایران باکس فروشگاه لباس نوزاد جوجه رنگی می باشد که اقدام به واردات لباس نوزاد از ترکیه و فروش به صورت عمده یا خورده در کشور می نماید.

کسب درآمد از کلیک

در ایران باکس زمینه کسب درآمد از طریق کلیک روی آگهی با روشی ساده و زمانی کمفراهم شده است.

کسب درآمد از طریق جستجو

برای اولین بار شما میتوانید در سایت ایران باکس از جستجوهای خود در گوگل کسب درآمد و برداشت نمایید.

کسب درآمد از طریق انجام کار

در ایران باکس کارهای کوچکی در اینترنت قرار گرفته شده است که شما با انجام روزانه آنها می توانید درآمد روزانه نامحدودی داشته باشید.

1863
کاربران فعال
1444500
مجموع پرداختی ها (تومان)
68101
رتبه الکسا
48
مشتری ها

تعرفه ها

در ایران باکس خدمات مختلفی با هزینه هایی بسیار پایین فراهم شده است که گزیده ای از تعرفه های این خدمات را می توایند در جدول زیر مشاهده نمایید.

کاهش رتبه الکسا - 1
42هزار تومان/ ماه
 • 2000 بازدید
 • رتبه زیر 5 هزار ایران
 • مدیریت کامل
 • مشاوره رایگان
 • پشتیبانی رایگان
افزایش ورودی گوگل - 1
32هزار تومان/ ماه
 • 1000 ورودی گوگل
 • یک کلمه کلیدی خاص
 • دوصفحه اول گوگل
 • مشاوره رایگان
 • پشتیبانی رایگان
کاهش رتبه الکسا - 2
105هزار تومان/ ماه
 • 5000 بازدید
 • رتبه زیر 2 هزار ایران
 • مدیریت کامل
 • مشاوره رایگان
 • پشتیبانی رایگان

درباره تیم ایران باکس

ایران باکس متشکل از یک تیم خلاق و پویا با تجربه چندین ساله در صنعت کارآفرینی و استارت آپ ها و طراحی وب با پشتوانه و حمایت ارگان های مختلف رسمیاین بار در صنعت کاهش رتبه الکسا و افزایش رتبه گوگل قدم نهاده است.

توانایی های ما

تیم ما به صورت در حالت کلی به پشتیبانی استارت آپ های نو پا می پردازد و به آنها کمک می نماید با هزینه های کم قدم در راه درست و موفقیت بگذارند.

SEO
Ranking
Google Ad
Alexa
Cashing
PTC

چرا ایران باکس؟

کسب درآمد از اینترنت

ایران باکس برای کاهش رتبه الکسا و تبلیغات گوگل از روش PTC یا همون باکس که در فرهنگ اینترنتی ایران جا افتاده است استفاده می کند. این روش نیاز به پشتوانه مالی خوبی دارد. ایران باکس با بهره گیری از اسپانسر های معتبر و متعدد توانسته است تمام پرداختی های کاربران خود را در کمتر از 6 ساعت پرداخت و به معتبرترین باکس ایران تبدیل شود.

کسب درآمد از اینترنت

ایران باکس اولین سایت تبلیغات کلیکی PTC در ایران است که توانسته است نماد اعتماد از وزارت صنعت و معدن در یافت نماید. از همین رو تمام کاربرانی که از ایران باکس کسب درآمد می کنند یا شما عزیزانی که اقدام به خرید تبلیغات می کنید می توانید با خیال راحت اقدام به فعالیت نمایید و از سرمایه های خود مطمئن باشید.

ایران باکس با بهره گیری از روش های کسب درآمد متنوع نظیر کسب درآمد از کلیک, کسب درآمد از جستجو در گوگل, کسب در آمد از بازاریابی, کسب درآمد از انجام کار و... امکان فعالیت و کسب درآمد نامحدود روزانه را برای کاربران خود فرآهم آورده است.

ایران باکس با ابداع روش های جدید و نوین تبلیغات اینترنتی نظیر آگهی کلیکی, آگهی جستجو در گوگل, آگهی بنری, آگهی پرداخت در قبال انجام کار توانسته است به یک مرکز تبلیغات اینترنتی تبدیل شود.